Змінюємо образи

24 лютого 2018 року відбулося чергове заняття в творчій лабораторії «Амибудемоакторами». На цей раз участь в роботі лабораторії взяли вихованці Зразкового дитячого театру «Гармонія» музичної школи №1 (керівник Младзієвська О.І.)

Заняття лабораторії проводила викладач ЦКВТЗ Довженко В.С., яка ознайомила присутніх з матеріалами  та інструментами необхідними в роботі над гримом, основними прийомами та технікою нанесення гриму. У другій половині занять Валентина Сергіївна практично показувала послідовність нанесення молодого та вікового гриму.

Цікавим моментом занять був етап виправдання нанесеного гриму. Вихованці намагалися відчути і передати внутрішній стан персонажів, створених за допомогою гриму.

Керівник театру Младзієвська О.І. зазначила, що відкриття  театральної лабораторії корисна і необхідна справа, дуже велика допомога для керівників  колективів з різних напрямків театральної творчості. А для вихованців – це нові знання, практичні навички, набуття досвіду, можливість ознайомитись ближче з навчальним закладом, в якому вони планують навчатися в майбутньому.